Сумська маршрутка. Додатки на Android та iOS.

Відповісти
sonyahr
Контактна інформація:

Сумська маршрутка. Додатки на Android та iOS.

Повідомлення sonyahr » 13 січня 2014, 13:01

взято ЗДЕСЬ = http://tweeph.com/sumska-marshrutka-de-ty/

Коли я вперше прочитав офіційну заяву про те, що всі маршрутки в м. Суми будуть забезпечені GPS маячком, я довго не міг зрозуміти – сміятись мені, чи плакати? На перший погляд все це було схоже на черговий проект заради відкату. Та і до останнього часу я так думав. Але з гаслом “Бери від життя усе” складно бути песимістом, тому розповім, яким чином я використовую дану можливість.

Що? Де? Коли?

На даний момент існує декілька можливостей спостереження за таким чудом, як “маршрутки в Сумах”.

Перша. Сайт мерії. За інформацією, наданою міським головою, сайт мерії невдовзі повинен припинити своє існування, тому ось ще одне посилання – GPS моніторинг міського транспорту. Обидва сайти однакові. Що ж там всередині?

Зображення

- Можна побачити всі зупинки

- Також можна легко підібрати необхідний маршрут

- І, звичайно, в режимі реального часу відслідкувати рух того чи іншого маршрутного таксі

- На сайті не відмічається поточне місцеположення

Друга+третя. Додатки на Android та iOS.

Звичайно, дані додатки не зроблені на замовлення мерії, і ними не підтримуються. Все це ініціатива програміста на ім’я Володимир Смірнов, який буквально нещодавно доробив версію для Android. Виглядає все набагато зручніше, ніж в браузерній версії. Тут і Ваше місцеположення, і на адаптованому до менших екранів виглядає, як на мене, більш симпатично. Одна проблема – інтернет. Не в усіх він є, не завжди влаштовує його швидкість. Але як показала практика, навіть при GPRS/EDGE підключенні користуватись додатком можна.

Sumy Bus - Андроид
Sumy Bus - iOS

Зображення
Зображення

Кому це потрібно?

Увечері, як усім відомо, з кожною годиною маршруток стає все менше. Іноді доводиться повертатись додому після 23:00, коли залишається працювати тільки одна маршрутка – №18. Рідко буває, коли в цей час їздить маршрут №61. Щодо останніх маршрутів інформації не маю. Замість того, щоб мерзнути/мокнути/тупо сподіватись на те, що маршрутка ось-ось прийде, можна або будучи ще в приміщенні, або стоячи на зупинці перевірити – варто чекати маршрутку, чи краще викликати таксі/піти пішки. Чим я сьогодні і скористався. Бо буває таке, що чекаєш маршрутку хвилин 20, а вони вже просто не їздять.

Також це зручно для тих людей, хто живе неподалеку від автобусних зупинок. Знаю по собі – не найкраще відчуття спостерігати на відстані 3-5 метрів від’їзджаючу маршрутку. Тому заздалегідь можна перевірити, як далеко знаходиться транспорт, і вже після цього виходити з дому. Таким чином можна не поспішати, ну, або поспішати на роботу, в університет, і так далі.

Користуйтесь на здоров’я ;)
Обвинить меня в том, чего я не совершал - значит подать мне идею!!!

Flasher

Re: Сумська маршрутка. Додатки на Android та iOS.

Повідомлення Flasher » 13 січня 2014, 16:19

http://sumy.gps-tracker.com.ua/ тут вроде как показывает местоположение.

Відповісти