40*40

ironwit

Re: 40*40

Повідомлення ironwit » 04 червня 2018, 15:40

Дякую :)
Леха китаец

5wd

Повідомлення 5wd » 06 червня 2018, 14:07

За наслідками змагання хочу подякувати організаторів. Ви молодці, самостійно все це організувати дуже важко. Ви впорались.
Але хотів би висловити побажання. Суто мої суб’єктивні, на істину не претендую. Можливо вони стануть у пригоді чи вам чи іншим активістам офроуд руху.
1. Регламент все ж повинен бути. Бо з ростом рівня змагань буде рости і рівень конкуренції. І без чітко прописаних правил буде бардак.
2. Було багато однотипних точок: закинув зад в воду, виїхав.
3. Старт треба робити раніше, тоді і фініш буде не по темному. Плюс не правильно показувати СУ до старту. Ворота показали і все. А там вже кожен сам визначає на що час витрачати -протоптувати чи ломитись.
4. При постановці точок потрібно обходити все навкруги. Ви помилились з 3-бальною в харді. Вона легко бралась без лебідки. А 68 могла забрати пів дня. Це також занадто.
5. Слід максимально уникати точок у густому чагарнику. Дуже болить душа, коли б’єш машину.
6. Слід продумувати як в’їзд, так і виїзд з точки по іншій траєкторії. Так хоч трохи урівнюються шанси 1 лебідка і дві. Було багато точок з єдиним коридором без можливості сквозного проїзду. Або із значно гіршим виїздом (10, 78, ті, що памятаю.).
7. Я не зрозумів чому ви не загнали Хард у озеро на СУ. Було б видовищно. Хто захотів - поїхав, хто ні - ні. Ми ж прописали в регламенті, що СУ береться по секціям. Потрібно було лише спочатку пустити з малими колесами, а потім великих.
8. Якщо і використовувати легенду (хоча я проти), то не можна робити великих перегонів без точок. Бо лише точки давали знати ти на правильному шляху чи ні. Потрібно було хоча б суто формально хоч смайлик поставити десь в районі колодязя. Це б багатьох направило на потрібний курс.
9. Роздільний старт задумувався щоб трохи розігнати машини по СУ. Але якщо ви вирішили, що можна було самому обирати на СУ їхати чи на точки, то доцільніше було б зробити єдиний старт. Це було б видовищно.

Ще раз - це побажання. Незалежно від цих пропозицій - змагання було класне. Мені сподобалось.
Востаннє редагувалось 06 червня 2018, 14:18 користувачем 5wd, всього редагувалось 1 раз.
Че б мне тут написать такого умного...

ironwit

Повідомлення ironwit » 06 червня 2018, 14:17

7. Я не зрозумів чому ви не загнали Хард у озеро на СУ. Було б видовищно. Хто захотів - поїхав, хто ні - ні. Ми ж прописали в регламенті, що СУ береться по секціям.
==
Заборонили місцеві

P.S.
Дякую. Приймемо до уваги
Леха китаец

MehaNik56

Повідомлення MehaNik56 » 07 червня 2018, 22:41

Мы в легенде ехали по описанию, не засекая расстояний.Как засекать метраж мы вроде поняли, но потом чё-то запутались. Сложностей практически не было.
Зображення

олег морда

Повідомлення олег морда » 11 червня 2018, 01:23

хороша была гонка орги молодци давай еще

олег морда

Повідомлення олег морда » 11 червня 2018, 22:31

9. Роздільний старт задумувався щоб трохи розігнати машини по СУ. Але якщо ви вирішили, що можна було самому обирати на СУ їхати чи на точки, то доцільніше було б зробити єдиний старт. Це було б видовищно.если бы был общий старт то мог быть конфликт участников после столкновений

Відповісти